+48 885638818

Wakacyjna walizka

 

Jeszcze przed rozpoczęciem okresu urlopowego każda kobieta uzupełnia swoją garderobę o modne stroje, które mogłaby zabrać ze sobą na letnie wojaże. W większości przypadków damskie walizki zawierają nieprzemyślane a co się z tym wiąże niepraktyczne zestawy ubrań. Walizka pęka w szwach a po przyjeździe na miejsce okazuje się, że tak naprawdę nie ma w co się ubrać!

 Co powinna zawierać letnia walizka, by zaspokoić potrzeby każdej kobiety i pozwolić jej na stworzenie idealnie dopasowanej do każdej okazji stylizacji?

Przede wszystkim należy pamiętać, że poszczególne elementy garderoby, które zabieramy ze sobą na urlop powinny do siebie pasować, by moc z nich stworzyć  w zależności od pożądanego efektu zgrabnie skomponowaną stylizację. W walizce obowiązkowo powinny się znaleźć dwie pary spodni. Mogą to być w zależności od indywidualnych preferencji i miejsca spędzania urlopu dżinsy bądź spodnie dresowe oraz tak modne w ostatnich sezonach uszyte z przewiewnych tkanin kolorowe alladynki haremki. Obowiązkowo należy zabrać ze sobą sukienki bawełniane oraz tuniki, które sprawdzają się nie tylko podczas plażowania ale także w połączeniu z ciekawą biżuterią w czasie wieczornego wyjścia.  Ważną część w wakacyjnej garderobie zajmują zwiewne bluzki, które dowolnie można łączyć zarówno ze spodniami jak i spódnicami.  Oprócz klasycznych T-shirtów warto zabrać ze sobą przynajmniej jedną koszulkę na ramiączkach. Ponadto w walizce każdej urlopowiczki powinien znaleźć się ciepły kardigan oraz bluza dresowa. Z pewnością przyda się również kurtka ortalionowa, która chroni zarówno przed deszczem jak również przed silnym wiatrem. Do tak dobranej garderoby doskonale pasować będą baletki, adidasy, sandałki oraz klapki  Tu warto pamiętać żeby zabrać ze sobą obuwie o dość neutralnej kolorystyce, by mogło stanowić idealne uzupełnienie każdej stylizacji.  W wakacyjnej walizce musi również znaleźć się odpowiednia ilość bielizny oraz kostium kąpielowy. Można również zabrać  na wakacyjne wojaże kapelusz, czapkę z daszkiem bądź apaszkę, które oprócz ochrony przed słońcem pełnić mogą rolę elementu dekoracyjnego letniego zestawu.

Tak spakowana walizka z pewnością spełni oczekiwania każdej kobiety i pozwoli na stworzenie stroju odpowiedniego na każdą okazję.